Archiv pro rubriku: Novinky

Ekvádor

a dva koncerty v Quitu a Guayaquil.

Oba naprosto vyprodané za což Chayanne poděkoval na svém twitterovém účtu:

GRACIAS!!!!!   !! Děkuji vyprodané Quito.

Muchas Gracias Guayaquil! Que hermoso se siente tener casa llena. ¡Ya con ganas de regresar pronto! Me los llevo en el corazón. Moc děkuji Guayaquile, je krásné mít plný dům, chci se vrátit. Mám Vás v srdci.

 

Jede se dál

Chayanne se po své menší indispozici vrátil na podia. Jeho turné Desde El Alma Tour 2019 pokračovalo na půdě USA. Jen namátkou-San Antonio(18581), Seattle(7000), El Paso(5250), Ontario(11089),ad. Všechny Chayannovy koncerty jsou vždy beznadějně vyprodány.

Další program Chayannových vystoupení najdete zde:

25.4. Hulu Theater MSG New York, 27.4. Rosemont Theater Chicago, 3.-4.5. Portoriko-José Miguel Agrelot, 9.5.FT Myers Florida, 11.5.Miami-American Airlines Arena, 17.5. Uncansville, 19.5. Toronto- Caa centre, 25.5. Dominikánská republika- Santo Domingo- Palacio De Los Deportes Virgilio Travieso Soto , Ecuador- 7.6.-Quito, 8.6.Guayaquill, 15.6.Perú- Jockey club Lima.

 

Chayanne odložil

k velkému zklamání svých fanoušků několik koncertů, které se měly konat na mexické půdě. Důvod je jednoduchý- Chayanne je také jen člověk a může onemocnět tak, jako každý jiný. Ač o sebe vždy velmi pozorně pečuje, nákaze se prostě občas nevyhne. Takže, přejeme brzké uzdravení bez jakýchkoliv následků na jeho nádherném hlasu.

Chayanne, a nejen on,

prožívá velký zármutek. Jak sám Chayanne informoval fanoušky na svém Instagramu i Twitteru, navždy odešel bývalý člen portorické chlapecké skupiny Los Chicos José Miguel Santa.

3195_chicos-disco2

„Amigo Migue que triste que te hayas ido tan temprano. Fuíste el amigo y compañero de una gran aventura con Los Chicos. Luego la vida te dió grandes alegrías y logros y me sentí feliz por tí. Hace 3 meses, en navidad tuvimos la suerte de vernos, siempre era un gusto compartir contigo. Mis más sinceras condolencias a toda tu familia que Dios les fuerza y entendimiento.“

„Příteli Migue je smutné, že jsi odešel tak brzy. Byl jsi přítelem a společníkem ve velkém dobrodružství s klukama. Pak ti život dal velké radosti a úspěchy a já jsem se cítil šťastný s Tebou. Před 3 měsíci, na Vánoce jsme měli to štěstí, že jsme se viděli, bylo to vždy radost sdílet s vámi. Moje upřímná soustrast celé Tvé rodině, od Boha sílu a porozumění.

Migue, který pracoval jako pilot elektroenergetického úřadu, zemřel ve věku 51 let.

Seňore Santo, odpočívejte v pokoji.