Archiv pro rubriku: Novinky

Chayanne sice nevydal

nové CD už osm let, ale i tak nelení a vydává aspoň singly. Předposlední video k singlu Te Amo y Punto (Miluji tě a tečka), vydané den před Chayannovými letošními narozeninami, má v této chvíli na kontě 6 285 185 zhlédnutí.

Poslední singl má název Como Tú y Yo (Jako ty a já). Video bylo zveřejněno asi před hodinou a má na svém kontě 4900 zhlédnutí.

https://youtu.be/X6gLepxPnDM

Chayanne se přiznal ke své závislosti

Ano, čtete dobře, tento sportovně založený zpěvák, tanečník a herec, idol s nádherným sametovým hlasem, úžasně vypracovaným tělem a milovaný tisíci fanoušky, se přiznal k závislosti. A  o jaké, že závislosti je řeč? Předesílám, že to není nic pobuřujícího, jen překvapivé u muže. Tak, nebudu vás už napínat, k čemu, že se Chayanne přiznal. „Jsem závislý na botách, mám jich stovky párů, už se mi nevlezou do skříně. Přesto všude, kde jsem, hledám další. Dokonce mám tým osmi lidí- stylistů, vizážistů, kostymérů ad., kteří mi dokonce další boty pomáhají hledat.“12043111_1496041097389307_1637255534845516704_n-30-9-2015sanjuan-kopie13012641_272276373113066_7886256255014445809_n

Chayanne je

nejúspěšnějším umělcem všech dob. Rozhodli tak Chayannovy fanoušci v třídenním hlasování na sociálních sítích Claro Chile.

Oficiální portál historického kanálu Mezinárodního festivalu písní ve Viña del Mar v Chile, zveřejnil nejlepší videa velkých umělců, kteří prošli scénou Quinta Vergara za 60let trvání festivalu.

nalezeno-na-sangre-latina-fans-club

Koncerty budou přesunuty

Díky současné situaci s pandemií koronaviru Covid-19 vydal Chayanne prohlášení o momentálním nekonání všech svých koncertů.

COMUNICADO DE PRENSA
Jueves, Marzo 12, 2020

Como es de público conocimiento, la Organización Mundial de la Salud acaba de declarar el Coronavirus como una pandemia y pide acción para que todos los países tomen las medidas necesarias, siendo la primera de ellas la suspension inmediata de todos los eventos públicos.

En consecuencia Chaf Enterprises en representación del artista Chayanne ha decidido poner un alto a su gira Desde El Alma, la cual tenia en calendario a Paraguay, Uruguay, Argentina, Bolivia, Colombia, República Dominicana y España.

Chayanne acaba de expresar su preocupación diciendo “mi público sabe que no me gusta posponer o cancelar conciertos, pero esta es una situación que va más allá del control nuestro y tenemos que cuidarnos todos no solo quienes estamos viajando permanentemente, sino el público que asiste a conciertos; así que espero sigan las indicaciones de cuidado para evitar que el virus nos afecte, la prevención es muy importante”.

Tanto la oficina de Chayanne como los promotores de todos los países en gira estarán a la espera de nuevas noticias de la Organización Mundial de la Salud y de las entidades de salud de cada país, para poder evaluar la posible reprogramación de las fechas. Por ahora todo es muy incierto y preferimos, de común acuerdo, esperar a ver como evoluciona esta situación.

TISKOVÁ ZPRÁVA
čtvrtek 12 března 2020

Vzhledem k tomu, že Světová zdravotnická organizace právě vyhlásila Koronavirus za pandemii a požaduje, aby všechny země přijaly nezbytná opatření, první je okamžité pozastavení všech veřejných událostí.

V důsledku toho se Chaf Enterprises zastupující umělce Chayanne rozhodl zastavit své turné z El Almy, které mělo být podle plánu v Paraguayi, Uruguayi, Argentině, Bolívii, Kolumbii, Dominikánské republice a Španělsku.

Chayanne vyjádřil své znepokojení tím, že řekl: “ Mé publikum ví, že nerad odkládám nebo ruším koncerty, ale tohle je situace, která přesahuje naši kontrolu a my se musíme starat nejen o nás všechny, kteří cestují natrvalo, ale publikum, kteří se účastní  koncertů, takže prevence je velmi důležitá „.

Kancelář Chayanne i promotéři ze všech zemí na turné budou čekat nové zprávy od Světové zdravotnické organizace a zdravotnických subjektů v každé zemi, aby mohli zhodnotit možné obnovení termínů. Prozatím je vše velmi nejisté a po společné domluvě preferujeme počkat na to, jak se tato situace vyvine.

 

Nejmladší Chayannova

fanynka má 3 roky a jmenuje se Salomé. Video, které obletělo svět ukazuje úžasnou malou holčičku, která tančí na jeden z největších Chayannových hitů-píseň Salomé. Píseň byla vydána v roce 1998, jako součást Chayannova alba Atado A Tu Amor. Okamžitě začala lámat žebříčky hitparád a u fanoušků je jednou z jeho nejoblíbenějších písní.

Chayanne v souvislosti

s dalšími koncerty na území Argentiny, poskytl rozhovor pro argentinské periodikum Clarín.

Byl dotázán na to, co si myslí například o bezplatných potratech, proti kterým mnoho lidí protestuje i z řad celebrit jako je např. Ricky Martin.

Chayanne odpověděl, že respektuje názory druhých a že každý má právo na vlastní rozhodnutí, svobodu dělat co chce.

«Todos tenemos los mismos derechos, esa es mi postura», finalizó. „Všichni máme stejná práva“, uzavřel.

Byl také dotázán na možnost vydání autobiografie formou filmu, jak už to udělal třeba mexicko-portorický zpěvák Luis Miguel.

Na to odpověděl: «¿Te imaginas que yo cuente todo lo mío? (Ríe a carcajadas) Yo no soy un santo, pero llevo una vida muy tranquila«,  «no sé si la gente quiere tener una serie de televisión de alguien tranquilo«.

«Dokážete si představit, že o sobě řeknu všechno? (Směje se nahlas)  Nejsem světcem, ale žiji velmi klidným životem «,« Nevím, jestli lidé chtějí mít televizní seriál o někom tichém « .

Chayanne je znám až fanatickou ochranou svého soukromí, přesto možnost vytvoření autobiografického filmu zcela nezavrhl.