Archiv pro rubriku: Videa

Que Me Has Hecho

nebo-li Máš mě. Spolupráce Chayanne s dalším umělcem narozeným na Portoriku, rapperem Wisinem, přinesla další duet. Tentokrát je to reggaetton (hudební styl vzniklý na Portoriku) s názvem Que Me Has Hecho. Chayanne v něm nejen zpívá, ale i rappuje. Jak se ostatně můžete přesvědčit v pracovním videu z natáčení videoklipu k tomuto singlu.

Nominace proměněna

Zhruba v polovině května proběhly nominace na Premios Juventud. Chayanne  byl nominován pouze v jedné kategorii a to Novela – Nejkrásnější hudební téma pro píseň „Tu Respiración“. Tato píseň se stala ústřední melodií telenovely „La Imperdonable“- Neodpustitelné. Z pěti nominovaných písní se stala Chayannova „Tu Respiración“ vítězem. Srdečně blahopřejeme.

Chayanne učí tančit

Čím překvapit mámu?

Několik dní před oslavou Dne matek si mnoho lidí láme hlavu s otázkou, co dát té nejlepší bytosti na světě – mámě.

Mexický obchodní řetězec Coppel přišel na skvělý nápad – udělal tváří své reklamní kampaně ke Dni matek ikonu latinpopu Chayanne.

Chayanne je nejen zpěvák s nádherným sametovým hlasem, ale také nesmírně pohybově nadaný tanečník. V rámci kampaně Coppel se z něj stal také učitel tance.

Chayanne zde dokonale využívá, jak své pohybové nadání, úžasný šarm a energii, tak veškerou svou hravost.

A protože je miliony žen považován za jednoho z nejkrásnějších mužů, je to naprosto dokonalé překvapení. Zvlášť, když ženy jako bonus dostanou ke Dni matek taneční vystoupení mužské části svých rodin.

Chayannova píseň

„Madre Tierra“ nedávno zněla na dětském onkologickém oddělení jedné americké nemocnice. Personál chtěl děti pobavit a rozveselit, tak si podle této písně „střihl“ taneček.

A jak je vidět nevyužívá se téhle rytmické písně jen k obveselení dětí, ale tentokrát zazněla v Casa Misericordia de Tudela, domově pro seniory.

Senioři si píseň vychutnali venku na zahradě a rádi si při ní v rámci možností zatančili.

Společný tanec obyvatel domova, personálu i rodiny se změnil ve velkolepou choreografii.

„Hej, otevři oči, podívej se vzhůru a těš se z dobrých věcí, které život přináší.“ „Děkujeme za každý šťastný okamžik.“

En Todo Estaré 2016

a Chayannova účast na několika festivalech latinské hudby přinesla kromě stávajícího programu z roku 2015 další z písní z tohoto alba. K „Humanos A Marte“, „Tu Respiración“, „Madre Tierra“, „Bailando Dos Corazones“ a „Quiero Bailar Contigo“ přibyla píseň s názvem „EnTodo Estaré“ (Budu všude). Tato píseň se v posledních měsících stala jedničkou mnoha rozhlasových hitparád. A jak je slyšet z tohoto videa, byla velmi kladně přijata i v koncertní verzi.