Chayanne je opět v Mexiku!

V této zemi je už od čtvrtka a hned po ubytování se pustil se svým tanečním týmem do zkoušení.

13256463_1622170731443009_5697275893334568139_n

První z další řady mexických koncertů byl včera. V Monterrey, ve zcela zaplněné hale Auditorio Banamex, byl Chayanne opět bouřlivě přivítán svými fanoušky. Dnes se koná další koncert v téže hale, a nepochybuji, že opět zcela zaplněné. No a pak čeká Chayanne v měsíci květnu na půdě Mexika koncertů ještě pět:

24.a 25.5. – Guadalajara.

27.5. – Puebla.

28.5. – Cuernavaca, Morelos.

31.5.- Distrito Federal.

Další tři budou pak už v červnu a to v Distrito Federal – 1.6., 3.a 4.6.

Premios Paoli 2016

V březnu tohoto roku byl vyhlášen 33.ročník Premios Paoli. Vyhlašovány jsou nominace v těchto oblastech: Hudba, Rádio, Televize, Krása a Přínos pro společnost.

Nás ovšem v souvislosti s Chayanne zajímá oblast hudby. Chayanne byl nominován ve třech kategoriích  a to:

Artista Internacional del Año – Mezinárodní umělec roku

Artista de Balada Pop del Año – Umělec PopBalada roku

Album Pop del Año – Album roku pro
“En Todo Estaré”

A v těchto třech kategoriích také zvítězil.

Vyhlášení vítězů se konalo 14. května v hotelu Hilton v Orlandu.

Srdečně blahopřejeme.

safe_image.php

Více než 3000 lidí

se zúčastnilo koncertu, který se konal 11.5. 2016 v Miami. Cílem koncertu bylo získat finanční prostředky na podporu zemětřesením zničeného Ekvádoru.

Chayanne, Franco de Vita, Carlos Vives, Gilberto Santa Rosa a mnoho jiných latinských umělců poskytlo své umění tomuto aktu solidarity.

Za pouhých 11 dní, se Ekvádorskému společenství jižní Floridy podařilo zorganizovat tuto charitativní akci. Zemětřesení, které zasáhlo zemi dne 16. dubna si vyžádalo více než 650 mrtvých.

Chayanne, jeden z nejuznávanějších umělců, řekl: „Chtěli jsme pomoci Ekvádoru. Když se něco takového stane, a pokud můžeme poskytnout ať už potraviny, léky, oblečení, musíme to udělat. Vím, že je tu spousta bolesti, ale je třeba vstát a začít znovu“.

„Jedna z věcí, které mám rád na tomto městě je schopnost mobilizovat lidi pokaždé, když se něco děje někde ve světě, zejména v Latinské Americe,“ řekl zpěvák Amaury Gutierrez.

Gilberto Santa Rosa řekl, že se rozhodl k účasti z vděčnosti k zemi, která dala hodně jeho kariéře.

Podle údajů organizátorů  i nadále posílají podporu tisíce lidí.
Bylo vybráno víc jak 200 000 dolarů.

13062074_1710471662573955_5440493082890182475_n

Jsem hrdý, že jsem součástí

tohoto projektu – tak zhodnotil Chayanne svou účast na charitativním koncertu pořádaném na pomoc Ekvádoru.

Ekvádor postihlo 16.dubna t.r. ničivé zemětřesení. Některé z největších hvězd latinské hudby se zapojili do této velké charitativní akce, která se koná s podporou ekvádorské Americké obchodní komory v Miami. Takto získané finanční prostředky  budou doručeny do Rozvojového programu OSN (UNDP) a budou poskytnuty na pomoc obětem této katastrofy.

Kromě Chayanne potvrdili svou účast, také tito umělci latiského světa hudby – Franco de Vita, Gilberto Santa Rosa, Maluma Willy Chirino, Juan Fernando Velasco, Amaury Gutierrez, Jorge Villamizara Riccardo Perotti, Donato Poveda Mariana Vega, Alexis Valdes Periko & Jessi Leon, Mirella Cessa, Piter Albeiro, Francisco Pinoargotti, Fernando Arau a další. Koncert se koná v Miami v Bank United Center At the University of Miami 11. května ve 20.00 tamního času.

13174144_1614628608863888_5660198343212786875_n

 

 

Chayanne učí tančit

Čím překvapit mámu?

Několik dní před oslavou Dne matek si mnoho lidí láme hlavu s otázkou, co dát té nejlepší bytosti na světě – mámě.

Mexický obchodní řetězec Coppel přišel na skvělý nápad – udělal tváří své reklamní kampaně ke Dni matek ikonu latinpopu Chayanne.

Chayanne je nejen zpěvák s nádherným sametovým hlasem, ale také nesmírně pohybově nadaný tanečník. V rámci kampaně Coppel se z něj stal také učitel tance.

Chayanne zde dokonale využívá, jak své pohybové nadání, úžasný šarm a energii, tak veškerou svou hravost.

A protože je miliony žen považován za jednoho z nejkrásnějších mužů, je to naprosto dokonalé překvapení. Zvlášť, když ženy jako bonus dostanou ke Dni matek taneční vystoupení mužské části svých rodin.

Chayannova píseň

„Madre Tierra“ nedávno zněla na dětském onkologickém oddělení jedné americké nemocnice. Personál chtěl děti pobavit a rozveselit, tak si podle této písně „střihl“ taneček.

A jak je vidět nevyužívá se téhle rytmické písně jen k obveselení dětí, ale tentokrát zazněla v Casa Misericordia de Tudela, domově pro seniory.

Senioři si píseň vychutnali venku na zahradě a rádi si při ní v rámci možností zatančili.

Společný tanec obyvatel domova, personálu i rodiny se změnil ve velkolepou choreografii.

„Hej, otevři oči, podívej se vzhůru a těš se z dobrých věcí, které život přináší.“ „Děkujeme za každý šťastný okamžik.“