Chayanne uvedl

v rozhovoru pro portál Billboard, že:

V případě songu „Choka Choca“ myšlenka spolupráce vzešla od raggaetonového zpěváka Ozuny a Chayanne ji přijal s otevřenou náručí.

„Fue algo muy espontáneo. Osuna fue el que nos envió la canción para ver si estábamos interesados en hacer una colaboración. Me encantó la idea, porque se trató de algo que surgió de manera muy orgánica, sin forzarlos o hacer por popularidad. Así es como surgió.“
„Bylo to velmi spontánní. Osuna byl ten, kdo poslal píseň s návrhem spolupráce. Líbil se mi ten nápad, protože to bylo něco, co přišlo samo od sebe. Nenutilo mě to k vůli popularitě.“

„Al final me animé a hacer la colaboración que tanto tiempo llevaban pidiéndome. Desde que Yandel me acompañó en ‚Humanos a Marte‘, me conquistó la música urbana.“

„Nakonec jsem se rozhodl k další spolupráci, protože si mě městská hudba podmanila už při spolupráci s Yandelem na „Humanos A Marte“.

Nicméně Chayanne hned také objasnil, že jeho nové písně nejsou novou marketinkovou strategií, a že v každém případě je obsah jeho písní a jeho romantická vlna nezměněna.

„Aún sigo casado con mi estilo, con mis letras románticas y con todo lo que he estado haciendo desde hace mucho tiempo.

„Jsem stále spojen s mým stylem, mými romantickými texty a vším, co jsem dělal po dlouhou dobu. “

Také v návaznosti na trend, který v současné době panuje v hudebním průmyslu, Chayanne řekl, že se rozhodl jít cestou  publikování různých singlů odděleně, namísto jejich začlenění do alba. Což ovšem neznamená, že tak neučiní v blízké budoucnosti.
„Každá nová píseň je jako kdybyste dosáhli úplného záznamu, musíte být velmi selektivní a zvolit si jednu, s níž se budete identifikovat. Lidé budou mít tento pocit také. Takže právě teď poslouchám balady a romantické písně, které zpívám, a až přijde čas, budeme pokračovat v procesu tvorby alba, které doufám, že bude dokončeno v příštím roce.“

 

 

Chayanne ve spolupráci

s portorickým zpěvákem Ozunou nazpíval další reggaeton s názvem „Choka Choka“. Spolu také natočili k tomuto songu videoklip. Tento spatřil světlo světa 10.11.2017. Klip se natáčel v Miami. K dnešnímu dni má song několik cover verzí jak ve vokální, tak v instrumentální podobě. Oblíbenost jak songu, tak videa je naprosto fenomenální. Na Chayannově Instagramu je bezpočet videí lidí tančících na tento song. A pokud zabrousíte na portál Youtube zjistíte, že počet zhlédnutí videa „Choka Choka“ překročil devět milionů.

 

Tak a máme

za sebou 31. říjen nebo-li Halloween. Je pravda, že u nás tento svátek nemá takovou tradici jako v jiných zemích, převážně v těch anglicky mluvících.

Kořeny svátku sahají až do dob před naším letopočtem, kdy Keltové slavili v tento den konec léta a příchod nového roku. Magické noci na přelomu října a listopadu, v níž se prolínal svět živých a mrtvých, se říkalo Samhain. Při bujarém veselí všude hořely obrovské ohně a lidé se odívali do převleků, aby se chránili před zlými duchy.

U nás se spíše slaví křesťanský svátek Všech svatých, který připadá na 1. listopadu.

Halloweenskou tradici, aspoň, co se převleků týče, dodržuje každoročně i Chayanne se svou rodinou.
A cože si letos oblékl?
22894542_1952728021720610_1332984897231849598_n-2017