Chayanne odložil

k velkému zklamání svých fanoušků několik koncertů, které se měly konat na mexické půdě. Důvod je jednoduchý- Chayanne je také jen člověk a může onemocnět tak, jako každý jiný. Ač o sebe vždy velmi pozorně pečuje, nákaze se prostě občas nevyhne. Takže, přejeme brzké uzdravení bez jakýchkoliv následků na jeho nádherném hlasu.

Chayanne, a nejen on,

prožívá velký zármutek. Jak sám Chayanne informoval fanoušky na svém Instagramu i Twitteru, navždy odešel bývalý člen portorické chlapecké skupiny Los Chicos José Miguel Santa.

3195_chicos-disco2

„Amigo Migue que triste que te hayas ido tan temprano. Fuíste el amigo y compañero de una gran aventura con Los Chicos. Luego la vida te dió grandes alegrías y logros y me sentí feliz por tí. Hace 3 meses, en navidad tuvimos la suerte de vernos, siempre era un gusto compartir contigo. Mis más sinceras condolencias a toda tu familia que Dios les fuerza y entendimiento.“

„Příteli Migue je smutné, že jsi odešel tak brzy. Byl jsi přítelem a společníkem ve velkém dobrodružství s klukama. Pak ti život dal velké radosti a úspěchy a já jsem se cítil šťastný s Tebou. Před 3 měsíci, na Vánoce jsme měli to štěstí, že jsme se viděli, bylo to vždy radost sdílet s vámi. Moje upřímná soustrast celé Tvé rodině, od Boha sílu a porozumění.

Migue, který pracoval jako pilot elektroenergetického úřadu, zemřel ve věku 51 let.

Seňore Santo, odpočívejte v pokoji.

Agotado! Sold out!

Vyprodáno! První koncert ze druhé části Chayannovy show DesdeElAlmaTour a celkově osmý v pořadí, konající se na mexické půdě (Oaxaca), byl včera beznadějně vyprodán. Chayanne dodržel tradici a nechal dvanáct tisíc přítomných fanoušků zpívat část písně Lo Dejaria Todo, což odměnil polibkem poslaným do publika. Toto Chayannovo oblíbené gesto vyvolalo bouřlivou zpětnou reakci všech přítomných. Stejně jako, už také, tradiční tanec s některou z fanynek při songu Tiempo De Vals. Tentokrát si Chayanne vybral dívenku starou asi sedm let, se kterou si při tanci stačil popovídat.

Auditorio Guelaguetza se několikrát za večer otřásalo v základech, nejvíce snad, ale, při taneční sekvenci písně Humanos A Marte, Chayannově obrovském hitu z posledního CD En Todo Estaré, vydaného v roce 2014.

44425112_1209394175877670_4381428359217807360_n