Chayanne a ledová krása

Chayanne včera navštívil argentinský Národní park Los Glaciares. Cílem jeho cesty po Národním parku byl ledovec Perito Moreno.

safe_image.php-14.2.2016CalafateArgentina

Přes neustálé mrholení řekl Chayanne, že spolu s procházkou v kaňonu Colorado, uskutečněnou před několika lety, je toto největší zážitek. Spolu s několika lidmi ze svého týmu se vydali před polednem ke středisku Cerro Frias, kde poobědvali patagonské jehněčí. Potom se vydali směrem na ledovec, kde byli očekáváni s občerstvením v podobě horké čokolády, koláčů, chleba a místní speciality.

Byl zde uvítán místním starostou, který se spolu z jednou z radních stal pozdějším průvodcem okolo ledovce. Chayanne také poskytl rozhovor o svém nedělním vystoupení a byl překvapen fotkami množství rodin, příchozích do města z různých vesnic.
Prvoplánem bylo, jít po lávce podél jezera za kterého ledovec vystupuje a pak se vrátit do výchozího bodu. Chayanne byl, ale tak uchvácen tímto úžasným výtvorem přírody, že se rozhodl absolvovat celou trasu, která se dá projít. Později řekl, že chce příští návštěvu Argentiny uskutečnit i se svou ženou a dětmi a zavést je na toto nádherné místo.

Po cestě potkal i několik skupin fanoušků, se kterými se vždy srdečně pozdravil, vyfotografoval a věnoval na rozloučenou svůj úsměv.

Dnes večer, to je v neděli 14. 2. 2016 zahajuje svým vystoupením hudební festival Fiesta del Lago, konaný právě v Calafate.

Jen tak pro zajímavost: vstupenka na festival pro obyvatele města příjde na 100 pesos, zatímco pro návštěvníky z jiného regionu 300 pesos. Nepodařilo se mi zjistit proč ten rozdíl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*