Nejmladší Chayannova

fanynka má 3 roky a jmenuje se Salomé. Video, které obletělo svět ukazuje úžasnou malou holčičku, která tančí na jeden z největších Chayannových hitů-píseň Salomé. Píseň byla vydána v roce 1998, jako součást Chayannova alba Atado A Tu Amor. Okamžitě začala lámat žebříčky hitparád a u fanoušků je jednou z jeho nejoblíbenějších písní.

Chayanne v souvislosti

s dalšími koncerty na území Argentiny, poskytl rozhovor pro argentinské periodikum Clarín.

Byl dotázán na to, co si myslí například o bezplatných potratech, proti kterým mnoho lidí protestuje i z řad celebrit jako je např. Ricky Martin.

Chayanne odpověděl, že respektuje názory druhých a že každý má právo na vlastní rozhodnutí, svobodu dělat co chce.

«Todos tenemos los mismos derechos, esa es mi postura», finalizó. „Všichni máme stejná práva“, uzavřel.

Byl také dotázán na možnost vydání autobiografie formou filmu, jak už to udělal třeba mexicko-portorický zpěvák Luis Miguel.

Na to odpověděl: «¿Te imaginas que yo cuente todo lo mío? (Ríe a carcajadas) Yo no soy un santo, pero llevo una vida muy tranquila«,  «no sé si la gente quiere tener una serie de televisión de alguien tranquilo«.

«Dokážete si představit, že o sobě řeknu všechno? (Směje se nahlas)  Nejsem světcem, ale žiji velmi klidným životem «,« Nevím, jestli lidé chtějí mít televizní seriál o někom tichém « .

Chayanne je znám až fanatickou ochranou svého soukromí, přesto možnost vytvoření autobiografického filmu zcela nezavrhl.

Premio Lo Nuestro

2020 a Chayannovy dvě nominace.

Ceny Premio Lo Nuestro se budou předávat ve čtvrtek 20.2.t.r. v American Airlines Areně v Miami. Začátek je v 19 hodin.

Chayanne má letos dvě nominace a to v kategorii Tour Del Aňo-Desde El Alma Tour (Turné roku- Z duše) a v kategorii Artista Del Aňo-Pop/Balada (Umělec roku-Pop/Balada).

Přejeme hodně štěstí a doufáme, že obě nominace budou proměněny.

wow5