Chayanne a ledová krása

Chayanne včera navštívil argentinský Národní park Los Glaciares. Cílem jeho cesty po Národním parku byl ledovec Perito Moreno.

safe_image.php-14.2.2016CalafateArgentina

Přes neustálé mrholení řekl Chayanne, že spolu s procházkou v kaňonu Colorado, uskutečněnou před několika lety, je toto největší zážitek. Spolu s několika lidmi ze svého týmu se vydali před polednem ke středisku Cerro Frias, kde poobědvali patagonské jehněčí. Potom se vydali směrem na ledovec, kde byli očekáváni s občerstvením v podobě horké čokolády, koláčů, chleba a místní speciality.

Byl zde uvítán místním starostou, který se spolu z jednou z radních stal pozdějším průvodcem okolo ledovce. Chayanne také poskytl rozhovor o svém nedělním vystoupení a byl překvapen fotkami množství rodin, příchozích do města z různých vesnic.
Prvoplánem bylo, jít po lávce podél jezera za kterého ledovec vystupuje a pak se vrátit do výchozího bodu. Chayanne byl, ale tak uchvácen tímto úžasným výtvorem přírody, že se rozhodl absolvovat celou trasu, která se dá projít. Později řekl, že chce příští návštěvu Argentiny uskutečnit i se svou ženou a dětmi a zavést je na toto nádherné místo.

Po cestě potkal i několik skupin fanoušků, se kterými se vždy srdečně pozdravil, vyfotografoval a věnoval na rozloučenou svůj úsměv.

Dnes večer, to je v neděli 14. 2. 2016 zahajuje svým vystoupením hudební festival Fiesta del Lago, konaný právě v Calafate.

Jen tak pro zajímavost: vstupenka na festival pro obyvatele města příjde na 100 pesos, zatímco pro návštěvníky z jiného regionu 300 pesos. Nepodařilo se mi zjistit proč ten rozdíl.

49. Festival Villa Maria

se koná 5.-9. února 2016 v Cordobě v Argentině. Jak už zde bylo nedávno avizováno Chayanne přislíbil účast na této významné akci světa latinské hudby. Od včerejšího dne je v místě konání festivalu přítomen a jeho přílet se neobešel bez pozornosti fanoušků a jejich nadšeného přivítání. 12688007_963989767022021_5935397502400468345_n

Chayanne na festivalu vystoupí dnes 7.2.2016 od 17 h tamního času.

A pak tu máme pokračování „En Todo Estaré Tour 2016“. První z koncertů další části tohoto turné bude 8.2. t.r. v Colónu v provincii Entre Rios. Další vystoupení na argentinské půdě čeká Chayanne ve středu 10.2. t.r., a to na stadionu Polideportivo Islas v hlavním městě Buenos Aires v 10 hodin večer tamního času. (To je o 4h méně než u nás, čili pokud je u nás např.12h, tam je 8h).

A ještě jednou Buenos Aires, 11.2. tentokrát DirecTV Arena s kapacitou 15000 osob a nepochybuji o tom, že zcela vyprodaná.
Takže Chayannovi hodně štěstí a všem, kdo budou moci být na koncertě neopakovatelné zážitky.